Close
Type at least 1 character to search
Back to top

Co otrzymujesz współpracując ze Sztuką Dostępną?

Ideą Sztuki Dostępnej jest przygotowanie cię do stworzenia nowej roli zawodowej Twórcy Wizualnego.  Skupiam się na tych, którzy urodzili się lub obudzili w sobie naturalny dar i talent do tworzenia i chcą go długofalowo i konsekwentnie rozwijać tworząc z tego swoją drugą profesję.


W ramach współpracy otrzymujesz zestaw działań wspierających zaprojektowanie artystycznej ścieżki zawodowej, a potem pełne wsparcie w komercjalizacji i sprzedaży w ramach wydarzeń własnych – wernisaże i wystawy, jak również poprzez platformę e-commerce.

Przygotuj się na początek na sesje i spotkania zwane treningami mentalnymi, których celem jest zdefiniowanie celów i narzędzi, sposobów pracy adekwatnie do twojej gotowości i zasobów czasowych.  W kolejnych etapach układamy plan działań marketingowo – promocyjnych oraz budujemy wizerunek biznesowy, korzystając doraźnie z zaplecza partnerów zewnętrznych w dziedzinach:


– fotofrafia
– copywriting
– social media
– content kreatwny
– strony internetowe
– ux designing
– wydawcy.

Ze Sztuką Dostępną na stałe współpracuje prawnik, który wspiera w przygotowywaniu pism, umów sprzedaży, a także doradza w sprawach związanych z np. prawami autorskimi.

Nieocenionym ekspertem w naszym gronie jest również doktor sztuk pięknych z zakresu malarstwa, która konsultuje merytorycznie dzieła, pomaga w dopracowaniu warsztatu i prowadzi w indywidualnych wyzwaniach z jakimi mierzą się nowi twórcy.  W Sztuce Dostępnej stawiam na łączenie ludzi i wymianę energii i wiedzy, oraz szeroką współpracę w celu popularyzowania i przybliżania sztuki do człowieka i człowieka do sztuki.


Aktywne wspieranie promocyjne to prezentowanie twoich dzieł publicznie i w tym celu organizuję wystawy i wernisaże w miejscach komercyjnych takich jak kluby, kawiarnie, galerie popupowe, miejsca wykluwania się kreatywności wszelkiego rodzaju. Grono partnerów otwartych na udostępnianie swoich przestrzeni dla wchodzących twórców cały czas rośnie i obejmuje nie tylko Warszawę, lecz także inne większe miasta w Polsce.


Jeśli czujesz, że jesteś gotowy stawić czoła nowym wyzwaniom zawodowym i masz pewność, że chcesz oddać się swojemu darowi i talentowi artystycznemu to zapraszam cię do kontaktu. Spotkamy się, porozmawiamy i sprawdzimy, czy jest przestrzeń do współkreowania nowej roli zawodowej dla Ciebie.


Klaudia Grabarczyk